Firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve bu doğrultuda müşterilerimizden aldığımız geribildirimler en önemli kılavuzumuzdur. Farklı bölgelerdeki farklı arazi koşulları, iklim şartları ve müşterilerimizden gelen yerel taleplere cevap vermeye çalışmak ve böylece müşterilerimize hem verimli hem de hesaplı çalışma koşulları yaratmak bizim önceliğimizdir.

Firmamız 37 yıllık tecrübesi, konusunda uzman personeli ile üretimin her aşamasında titizlik göstermektedir. Satış öncesi ve sonrasında da sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu sayede sizlerle daha iyi iletişim kurabilmekte ve kurduğu direkt fabrika - müşteri ilişkisi sayesinde önerilerinizi ilk ağızdan dinleyebilmekte ve sorunlarınıza daha çabuk çözümler üretebilmektedir.

Fabrikamızda toprağın hazırlanması, ekim, çapalama, gübreleme ve hasat gibi tarımsal işlerde kullanılan Otomatik – Manual Patates Dikim Makineleri, Patates Hasat Makineleri, Gübreli – Gübresiz Ara Çapalar, Çizeller, Rotovatörler, Diskarolar, Mısır Mibzeri gibi makineler imal etmekteyiz. İmal ettiğimiz ürünlerimizle, pazarlama birimimizin yanı sıra Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri ve yetkili bayilerimiz ile 37 yıldır olduğu gibi siz değerli çiftçilerimizin güvenilir ortağı olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Vizyon ne hayal, ne de gerçekleşmeyecek bir düştür. Vizyon mevcut durumu çok iyi analiz edip, durumun farkında olarak, geleceği görmek ve ona göre hareket etmektir. Misyonumuzdan yola çıkarak vizyonumuz; Özbil Tarım Makineleri olarak yürüttüğümüz araştırmalar ve çalışmalar ile tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize en üst seviyede hızlı, güvenilir, mükemmel bir hizmet sunarak, firmamızı dünyada da onurla sunmaktır.

Misyonumuz

Özbil Tarım ve Ziraat Aletleri Ltd. Şti. olarak temel misyonumuz; etik ilkelerden kesinlikle ödün vermeden seçkin bir kadro ile teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve uluslararası hizmet anlayışı ile tarım sektöründe öncü olacak uygulamalar yapmaktır. Bugüne kadar yaptıklarımız ve yapacak olduklarımız ile fark yaratıp bu sektörde dünya markası olmaktır. Misyonumuz doğrultusunda sloganımız '' Biz yenisini yapana kadar en iyisi bu '' dur.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Müşteri Memnuniyeti
Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Bir Ürün Oluşturmak
Takım Halinde Çalışmak ve Hareket Etmek

Kalite Politikamız

Ulusal ve uluslararası standartları baz alarak, bu standartlar doğrultusunda profesyonel kadromuz ve yönetimimiz ile kaliteyi en üst seviyede tutmak ve tarım sektöründe kullanılacak tarıma dayalı ekipmanları müşterilerimizin her isteğine yanıt verecek şekilde imal etmektir.

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

  • Şirketimizde çalışan personellerin her altı ayda bir doktor kontrolünden geçirilmesi,
  • Faaliyetlerimiz doğrultusunda tehlike ve risklerin en aza indirgenerek personellerimizin güvenliğinin en üst seviyede tutulması,
  • İşyerine bağlı güvenlik uzmanımız ve doktorumuzun sayesinde personelimizin rahat ve güvenli bir alan da çalışmalarının Sağlanması,
  • Bütün personellerimizin güvenli ve yeterli derecede çalışabilmesi için gerekli eğitim ve bilgilerin sunulması,
  • İşyeri içinde oluşabilecek kaza ve yaralanma vakalarının en aza indirgenmesi veya tamamen bertaraf edilebilmesi için gerekli önlemlerin alınması,
  • Çalışanlar, stajyerler, çıraklar ve tedarikçiler için güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortam yaratılması,
  • Ulusal mevzuat ve uluslararası standartlara göre çalışan sağlığı ve güvenliği ile ilgili yükümlülüklerin tamamının yerine getirilmesidir.
  • - Doğal kaynaklarımızı koruyarak, enerji tüketimini en aza indirgeyerek çalışmak,
  • - Bütün personellerimizin çevre konusunda bilinçli olarak çalışmasını sağlamak ve onları eğitmek,
  • - İmalatlarımızda çıkan atık ve hurdaların doğru bir şekilde ayrıştırılarak, geri dönüşümün sağlanması veya çevreye zararının en aza indirilmesini sağlamak.

Çevre Politikamız

Yukarı Dön Whatsapp Destek